cicek

Sevgiliye Özel Çiçekler

Sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek istiyorsanız özel tasarımlı çiçekler göndermelisiniz. Çiçekler çoğunlukla ifade etmek istediğiniz duyguları daha iyi özetler. Sevdiğinizin aklınızda her zaman olduğunu belirtmek için gül ya da karanfil gönderebilirsiniz. Ona büyük ve temiz aşkınızı sunmak istiyorsanız beyaz ya da pembe gül tercih edin. Sevdiğiniz kişiye nedensiz ve içinizden geldiği için çiçek göndermeyi de asla ihmal etmeyin. Özel duygularınızı mesaj ile belirtebilirsiniz.

Sevgiliye Özel Çiçekler Nelerdir?

Çiçeklerin dilini ve zarifliğini kullanarak sevdiğinize özel bir jest hazırlayın. Gösterişli çiçek olan orkideleri tercihe edebilirsiniz. Uzun ömürlü oldukları için orkideler daha çok tercihe edilir. Tutku dolu aşkı da temsile der. Gül ise her zaman aşktır. Kırmızı gül demetleri ile sevdiğinize özel olduğunu hissettirin. Pembe ise ilk tanışma çiçeğidir.

cicek

Sevgiliye Gönderilecek Çiçek Tasarımları

Papatya sadeliği ve saf aşkı simgeler. Gösterişten uzak bir aşk yaşamanızı da ifade eder. Uyum ise lilyumdur. Güven duyduğunuzu da lilyum yollayarak belirtebilirsiniz. Gerbera iyimserliği simgeler ve papatyalar gibi temiz aşk sembolüdür. Karanfil göndermek istiyorsanız kırmızı ya da pembeyi tercih etmelisiniz. Gurur, güzelliği, doğal aşkı belirtir.

Sevdiğiniz kişiye çiçek göndermek istiyorsanız online olarak internet üzerinden sipariş vermeniz yeterli. İstediğiniz adrese gönderebilir ve mesajınızı da çiçek buketlerinin arasına iliştirebilirsiniz. En güzel tasarımlardan hazırlanan özel dizayn edilmiş çiçeklerle sevdiğinizin kalbine sımsıcak bir dokunuş katın.

4

No Responses

Write a response