salıncakta bonsai

Rengarenk Çiçeklerden Özel Tasarımlar

En renkli ve en canlı çiçekler kullanılarak hazırlanan özel tasarımlarla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Klasik çiçek buketlerinden çok daha gösterişli bir duruş sergileyen özel tasarım çiçek modelleri fark yaratmak için de son derece ideal bir seçim olabiliyor. Bu tasarımlar uzun yıllardır çiçek aranjmanları hazırlayanlar tarafından dizayn edildiğinden ortaya çıkan tasarımın göz kamaştıran bir güzellik sergilediğini de söylemek mümkün.

ahşapta mini orkideler

ahşapta mini orkideler

Sevdiklerinizi Özel Tasarım Çiçekle Sevindirin

Yakınlarınız ve sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz özel tasarım canlı çiçek kullanılarak hazırlanıyor. Dolayısıyla sadece şık görünümüyle değil eşsiz kokuları ile de ön plana çıkan bu tasarımlar sizin için özel olan kişiler için de terci edilebilir. Sevginin ve aşkın sembolü olan güller kullanılarak birbirinden şık özel tasarımlar dizayn edilebiliyor.

Sevgililer günü, evlilik yıldönümü ya da doğum günleri gibi özel günler için klasik çiçek buketlerinden çok daha özel bir duruş sergileyen özel tasarım çiçek buketi tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin isminin baş harfinin çiçeklerle yazıldığı muhteşem modeller de seçenekler arasında yer alıyor. Renkli ve farklı çiçekler kullanılarak da harika aranjmanlar hazırlanabiliyor.

zeytin sukulent

zeytin sukulent

Özel İstekleriniz Tasarımlarla Buluşuyor

Sizden gelen taleplerin değerlendirildiği özel tasarım çiçekler de hazırlanabiliyor. Örneğin sadece papatya ve güllerle harika bir tasarım hazırlanmasını talep edebilirsiniz. Sizin için özel bir tarihin ya da kelimenin çiçek dizaynına yazılması gibi ekstra taleplerinizi de özel tasarım çiçek gönder işlemi esnasında internet üzerinden online olarak iletebilirsiniz. Özel tasarım çiçek dünyasını hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

14

No Responses

Write a response