mandalina ağacı

Özel Çiçek Aranjmanı Nasıl Sipariş Verilir?

Çiçek aranjman uygulamaları arasında dikkat çeken birçok farklı uygulama vardır. Bu tasarım uygulamalarının kimi şaşalı ve oldukça gösterişli bir yapıya sahip iken bazıları ise sadeliği ile etkisi altına alan güzelliği sunan aranjmanlardır.

mandalina ağacı

Çiçek aranjman uygulamaları arasından seçim yaparken gönderim amacınıza, sevdiklerinizin beğenisine hitap edecek olan seçimlere göre kararınızı verebilir ve siparişinizi anında tamamlamayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdikleriniz için özel çiçek aranjman uygulamalarına da yer açmanız mümkün. Özel çiçek aranjman uygulamasının siparişi ise oldukça kolay verilir. Sipariş öncesinde hangi çiçeklerin kullanılmasını istediğinizi ve tasarımın tam olarak nasıl hazırlanmasını istediğinizi belirlemeniz önerilir. Bu işlemde müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmede bu detayları belirtmeniz sonrasında ise temsilcinin de yapacağı yönlendirmeler ile siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Siparişiniz sonrasında size gönderilecek olan son hal uygulaması sonrası onay vermeniz durumunda siparişiniz sevdiklerinizin adresine belirttiğiniz zamanda teslim edilecektir.

Çiçek Aranjmanı Sipariş Teslimat Detayları

Sevdiklerinizin beğenisine hitap eden ya da onlar için özel olarak hazırlattığınız çiçek aranjman uygulamasını sevdiklerinizin adresine belirlediğini gün ve saatte teslim edilmek üzere gönderebilirsiniz.

Yapacağınız gönderimlerde ise sevdiklerinizi tebrik ettiğiniz notunuzu eklemeyi unutmayın. Sipariş teslimat detaylarında sizin iletişim bilgilerinizin yanı sıra sevdiklerinizin ve sevdiklerinizin adresine yakın olan kişilerinde iletişim bilgilerini sunmanız önemlidir. Böylelikle teslimatınızda herhangi bir sorun yaşanmadan işlem tamamlanacaktır.

7

No Responses

Write a response