ahşapta mini orkideler

Kişiye Özel Çiçek Siparişi

Sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek için onlara belli günlerde ya da farklı zamanlarda hediye alabilirsiniz. Alınan hediye seçenekleri içinde en dikkat çeken ve yüzyıllardır tercih edilen ise çiçeklerdir. Çiçekçiliğin doğmadığı zamanlardan bu günlere kadar devam eden çiçek hediyeleri kişiye özel olan tasarım modelleri ile de hazırlanıyor.

Kişisel hediye seçenekleri arasından dikkat çeken aranjman seçimleri içinde bulunan ve isme özel olarak hazırlanan bu aranjmanlar sevdiklerinizi de mutlu edecek olan detaylara sahiptir.

İsim ve görsel baskılara sahip olan aranjmanda yer alacak çiçek seçimlerine de kendiniz karar verebilirsiniz. Sevdiklerinizin beğendiği renk ya da sevdikleri çiçek tercihine göre aranjmanı planlayabilirsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda uzman eller tasarından tasarlanan aranjman sevdiklerinizin adresinize arzu ettiğiniz gün ve saat içinde teslim edilir.

Kişiye Özel Çiçek Aranjman Modelleri

Vazolu aranjman modellerinden saksı çiçeklerine kadar tüm aranjman modelleri arasından dilediğinizi kişiye özel olarak sipariş verebilirsiniz. İsterseniz masumiyetiyle bilinen krizantemler ile hazırlanan bir tasarıma isterseniz de ise zarif ve narin yapıya sahip olan orkide saksı çiçeğine yer açmanız mümkün.

ahşapta mini orkideler

Kişiye özel tasarım modelleri içinde terrarium uygulamalarına da yer açabilirsiniz. Sadece fanus içinde olan modeller değil aynı zamanda şık sunum modellerine ve belli bir mesaj sunan bahçe seçenekli olan tasarım modellerini de kişiye özel tasarım seçenekleri içinde tercih edebilirsiniz.

2

No Responses

Write a response