salıncakta bonsai

Çiçek Aranjmanlarına Eklenen Aksesuar Tercihleri

Çiçek aranjman uygulamaları son derece özel olan çalışmalardır. Günümüzde çiçekçilik sektörü oldukça büyük bir gelişme göstererek sundukları her aranjmanda özel bir hayal gücü ve etkin bir görüntüye de sunuyorlar. Bu çalışmaların her biri detaylı çalışmalar ve özel hayal gücü ile gerçekleştiriliyor.

salıncakta bonsai

Çiçek aranjman uygulamalarında aynı zamanda aranjmana eklenen aksesuarlarda daha bir ahenk ve daha bir şıklık için yer açılan seçimlerdir. Bu aksesuar tercihlerinin belirlenmesi aşamasında ise gönderim amacına uygun olan tercihlere de yer açılmaktadır.

Çiçek aranjman uygulamasında sadece aranjman içine eklenen aksesuarlar değil aynı zamanda aranjman ile beraber gönderim yapabileceğiniz seçimlere de yer açılabiliyor. Bu tercihler arasında uçan balonlar, pasta, çikolata, oyuncak gibi tercihler bulunabiliyor.

Çiçek Aranjman Uygulamasında Aksesuar Tercihi Yapmak Mümkün mü?

Çiçek aranjman uygulamaları arasından seçim yaparken beğeninize hitap etmeyen seçimlerin olması durumunda ya da beğendiğiniz ama çeşitli değişimlerin olmasını arzu etmeniz durumunda özel sipariş verebilirsiniz.

Özel çiçek sipariş uygulamasında listede yer alan fiyat dışında bir uygulama yapılabilir. Bunun yanı sıra aranjman çalışmasında az bir değişim yaşanması durumunda ise fiyat farkı yaşanmayabilir. Bunun ile ilgili olarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinmeniz önerilir.

Sevdikleriniz için belirlediğiniz özel aranjman uygulamasında yapacağınız seçim sonrasında ise sevdiklerini için güzel dileklerinizi sunduğunuz notunuzu da eklemeyi unutmayın.

1

No Responses

Write a response