İş Yerine Hangi Çiçek Gönderilebilir?

İş Yerine Hangi Çiçek Gönderilebilir?

İş yerine çiçek gönderimi yaparken göndereceğiniz kişinin çalışma ortamını düşünerek seçim yapmanız avantajlı olacaktır. Bir masası var mı, masasının genişliği ne, ofisi ya da masası hangi hacme sahip olan çiçek için daha uygun gibi detayları tahlil etmeniz gerekir. Sonrasında ise erkeğe ve kadına gönderilecek olan seçim konusunda düşünebilirsiniz.

Aranjman ve Buket

Arkadaşınızın ya da sevdiğinizin iş ortamına göre buket seçimlerine yer vermek isterseniz özellikle vazolu olan seçimleri tercih etmeniz önerilir. Keza ofis ortamında vazo bulundurmayacak olması muhtemeldir. Bunun yanında seçim yaparken masasına ya da ortamına en uygun genişliğe sahip olan çiçek aranjmanı seçebilirsiniz.

Saksı Çiçeği ve Teraryum

Ofis ortamına teraryum göndermekte oldukça doğru bir seçim olacaktır. Hem keyifli bir görsel hem de oldukça kolay bir bakım ile teraryum uzun süre ona eşlik edebilir. Bunun yanı sıra orkide, barış çiçeği gibi fazla bakım istemeyen çiçek seçimlerine de yer açabilirsiniz.

Erkeğe İş Yerine Çiçek Gönderimi

Erkek arkadaşınız ya da sevgiliniz için tercih edebileceğini çiçek seçimlerinde onun tutuğu takım renklerine sahip olan çiçekleri seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra erkeklere gönderilebilecek olan seçimler arasında orkide yer alıyor. Özellikle mor orkide oldukça tercih edilen seçenekler arasındadır. Bunun yanında teraryum örnekleri arasında da seçiminizi yaparak erkek arkadaşınızın ya da sevgilinizin masasına konumlandırabileceği büyüklükte bir seçim yapabilirsiniz.

10

No Responses

Write a response