saksi-cicegi-fiyatlari

Flamingo Çiçeği Aranjmanları

Yeşil geniş yapraklarının arasında yer alan kırmızı çiçeğinin içinde yer alan göbek ile flamingo kuşuna benzer olan çiçek bu sebep ile ada sahip oldu. Flamingo çiçeği yeşil ve kırmızının muhteşem bir görselini sunarken aynı zamanda kolay bakıma sahip olması ile de biliniyor.

saksi-cicegi-fiyatlari

Ev ve iş yerleri için son derece uygun olan çiçeği sevdiklerinize hediye olarak seçebilirsiniz. Yeni bebek doğumlarından iş tebriklerine kadar farklı sebebe bağlı olarak tercih edebileceğiniz flamingo çiçeği iç ya da dış mekânda bakıma da uygundur.

Sevdikleriniz için tercih ettiğiniz flamingo çiçeğinde farklı görsel aranjman özellikleri arasından tercihinizi yaparak buna göre seçiminizi yapabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz gönderimlere bağlı olarak iyi dilek ve temenninizi de sevdiklerinize çiçek aranjmanınız ile sunmanız önerilir.

Flamingo Çiçeği Ne Zaman Açar?

Flamingo çiçeğinin en büyük özelliği çiçeklenme döneminin uzun olmasıdır. Mayıs ayı iel beraber çiçeğini sunan flamingo çiçeği ekim ayına kadar çiçeğinin muhafaza ederek hoş bir görselliği de sunacaktır.

Dekorasyonunuz içinde yer açabileceğiniz flamingo çiçeğinin toprak seçiminde farklılık yaratmanıza gerek yoktur. Gerekli zamanlar da vitamini toprağına vermeniz flamingo çiçeği için yeterlidir.

Çok fazla sulanmaktan hoşlanmayan çiçeğin susuzluğu toprağının kontrol edilmesi ile gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda çiçeğin daha güzel olması içinde alaca güneş almasına dikkat etmeniz önerilir. Direk güneş alımından hoşlanmayan çiçek kış aylarında da dışarda kalmayı tercih etmez.

2

No Responses

Write a response