eforbia

Çiçek Seçimiyle Fark Yaratmak!

Çiçek gönderimi yapmak için seçtiğiniz çiçek tasarımıyla fark yaratmak ister misiniz? Uzun süre hafızalarda yer edecek bir güzellik sunan özel tasarım çiçek seçimi ile siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Son yıllarda daha fazla tercih edilmeye başlandığından çok daha fazla seçenek yelpazesi çiçek göndermek isteyenlere sunulabiliyor. Özel günlerde de tercih edilebilen bu tasarımlar şık duruşuyla ön plana çıkıyor.

lisyantus

lisyantus

Özel Tasarımlarda Neler Kullanılıyor?

Elbette özel tasarım buketleri hazırlanırken canlı çiçekler kullanılıyor. Bununla beraber en özel aksesuarlar, bitkiler, saksılar ve çeşitli malzemeler de süsleme amacıyla kullanılabiliyor. Ancak bu tasarımların yıldızı, özenle dizayn edilmiş olan rengarenk çiçekler oluyor. Sadece tek bir tür çiçek kullanılarak da hazırlanabilen özel tasarımlarda birkaç farklı çiçek türü de kullanılabiliyor.

Sizden gelen talepler doğrultusunda da özel tasarım çiçek siparişi verilebiliyor. Bu talepler kapsamında sevdiğiniz kişinin baş harfinin çiçeklerle yazılmasını isteyebilir ya da önemli bir şeklin çiçek dizaynına kazandırılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hangi renkte ve hangi tür çiçekler ile tasarım hazırlanması gerektiği konusunda da seçimi kendiniz yapabilirsiniz.

ahşap saksı sukulent

ahşap saksı sukulent

Hazır Özel Tasarım Çiçeklere Göz Atın

Çok sayıda kişi internet üzerinden online olarak özel tasarım çiçek gönder talebi ile hazır tasarımlara göz atmayı ve aralarından beğendikleri bir modeli seçmeyi tercih ediyor. Bu sayede yine özel ve farklı bir çiçek gönderimine imza atmış oluyor. Siz de yakınlarınızı mutlu etmek için özel tasarım çiçeklerin renkli dünyasına göz atabilir ve tercihinizi bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz.

8

No Responses

Write a response