saksi-cicegi-fiyatlari

Banyo Dekorasyonunda Canlı Bitkiler Yer Açın

Evinizde ya da iş yerinizde canlı çiçeklere yer vererek muhteşem dekorasyon uygulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Dekorasyon alanında uyumun elde edilmesine olanak sunan canlı çiçekler ayrıca sundukları enerji ile de farklı bir ayrıcalığı da edinmenizi sağlar. Ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılmakta olan canlı çiçekler ile dekorasyon uygulamasında banyolara da yer verebilirsiniz. Banyonuzdaki enerjinin artmasının yanı sıra bu alanda hoş bir etkinin de edinilmesini sağlamak için bitkilerden yararlanmanız mümkün.

saksi-cicegi-fiyatlari

Banyo için Canlı Bitki Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Git gide artan betonlaşma ile yeşillik alan bulmak son derece zorlaştı. Bu alanları ise ev ya da iş yerinizde bakabileceğiniz canlı çiçekler ile yaratarak en azından sıcak ve samimi bir güzelliğe hayatınızda yer vermenin avantajına sahip olabilirsiniz. Sadece evinizde bulunan odalarda ve balkonda değil banyoda da canlı çiçek çeşitlerine yer açmanız mümkün.

Banyonun genel havasında değişim yaratacak olan canlı çiçekler kolay bakım özelliği ile de sizi yormayan seçeneklere sahiptir. Banyoda bakacağınız çiçek tercihine yer verirken nemden hoşlanan ve karanlık alanda olmaktan rahatsız olmayan bitki seçimlerini tercih etmeniz önerilir. Bunun yanı sıra bazı bitkiler ilerleyen dönemde çok büyüme eğilimdedir. Eğer banyonuz küçük ise bu detaya da önem vermeniz tavsiye edilir.

Banyonuzda yeşilin pozitif enerjine sahip olmanızı sağlayacak olan bitki alımı öncesi konumlandıracağınız yeri de planlamanız önerilir.

13

No Responses

Write a response